Katalogi Duravit

Prezentujemy nasz ogromny wybór katalogów, które mogą Państwo przejrzeć lub pobrać bezpośrednio w przeglądarce. Wersję drukowaną wybranych katalogów możemy wysłać pocztą na życzenie.

Wierzymy w tworzenie zrównoważonych przestrzeni życiowych, w których wysoka jakość i ponadczasowy design łączą się, aby zapewnić wyjątkowe poczucie estetyki. Nasze wyjątkowe produkty zachwycają designem i funkcjonalnością.
Dostarcza informacji o cenach asortymentu Duravit: ceramiki, mebli łazienkowych, baterii, brodzików, wanien i produktów wellness.
Nieustannie dążymy do oryginalności. Nikt nie chce być taki jak wszyscy; każdy chce być inny. Wszędzie szukamy pomysłów, które czynią nas wyjątkowymi.
Od ponad 10 lat Duravit produkuje toalety myjące. U nas otrzymasz wszystko z jednego źródła – od elektroniki po ceramikię i oprogramowanie. Gwarantuje to najwyższą jakość produktu.
Nasze baterie i zestawy prysznicowe uosabiają nowoczesność, ponadczasowy design i innowacyjne technologie, które poprawiają wygodę użytkowania i pomagają oszczędzać energię i wodę – bez uszczerbku dla wydajności i komfortu.
Duravit realizuje kompleksową misję klimatyczną. Wszystkie fakty i liczby, a także więcej informacji na temat naszych bieżących projektów w zakresie zrównoważonego rozwoju na całym świecie znajdziesz w naszym najnowszym Raporcie na temat zrównoważonego rozwoju 2023.
Miejsce, które znaczy więcej niż początek dnia i początek nocy. Miejsce, które pomaga nam być tak bardzo indywidualnymi, jak tylko chcemy. Takie, które wnosi coś do naszego życia. Każdego dnia.
Nieustannie dążymy do oryginalności. Nikt nie chce być taki sam jak inni; każdy chce być inny. Wszędzie szukamy pomysłów, które uczynią nas wyjątkowymi. Ale w tym procesie często zapominamy, że te idee są w nas.
Zmiana jest wszechobecna, ale ma szczególny charakter w jednym miejscu: w łazience. Bo to tutaj budzimy się i wyciszamy przed snem. Myjemy się, ładujemy baterie, odkrywamy siebie na nowo - każdego dnia.
Baterie Duravit to oryginalny design. Można je doskonale łączyć ze wszystkimi seriami łazienkowymi.

SensoWash®. Nowy wymiar designu, komfortu i czystości. Nie ma nic bardziej naturalnego, higienicznego i odświeżającego niż mycie wodą.

Kompletna łazienka z jednego źródła --- dla sektora publicznego, półpublicznego i prywatnego --- Elastyczność w planowaniu --- Najwyższa jakość, technologia i wzornictwo
Render time page: 552 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red1-wga102 / DM: false / PDB: 2024-01-08-0829