Katalogi Duravit

Prezentujemy nasz ogromny wybór katalogów, które mogą Państwo przejrzeć lub pobrać bezpośrednio w przeglądarce. Wersję drukowaną wybranych katalogów możemy wysłać pocztą na życzenie.

Dostarcza informacji o cenach asortymentu Duravit: ceramiki, mebli łazienkowych, baterii, brodzików, wanien i produktów wellness.
Nieustannie dążymy do oryginalności. Nikt nie chce być taki jak wszyscy; każdy chce być inny. Wszędzie szukamy pomysłów, które czynią nas wyjątkowymi.
A place that’s much more than the beginning of the day or the start of the night. A place that helps us be as much of an individual as we like. And one that adds something to our life. Each and every day.
Nieustannie dążymy do oryginalności. Nikt nie chce być taki sam jak inni; każdy chce być inny. Wszędzie szukamy pomysłów, które uczynią nas wyjątkowymi. Ale w tym procesie często zapominamy, że te idee są w nas.
Wszystko, co musisz wiedzieć o designerskiej łazience. Tu i teraz. Z Duravitem. Oferujemy najlepsze projekty, najwyższą jakość i technologie zwiększające komfort dla każdego, kto chce ożywić swoją łazienkę.
Zmiana jest wszechobecna, ale ma szczególny charakter w jednym miejscu: w łazience. Bo to tutaj budzimy się i wyciszamy przed snem. Myjemy się, ładujemy baterie, odkrywamy siebie na nowo - każdego dnia.

Duravit opracowuje łazienkę przyszłości. To oznacza nieustanną optymalizację technologii, modyfikacje produktowe oraz unowocześnianie dotychczasowych serii.


Baterie Duravit to oryginalny design. Można je doskonale łączyć ze wszystkimi seriami łazienkowymi.

SensoWash®. Nowy wymiar designu, komfortu i czystości. Nie ma nic bardziej naturalnego, higienicznego i odświeżającego niż mycie wodą.

Kompletna łazienka z jednego źródła --- dla sektora publicznego, półpublicznego i prywatnego --- Elastyczność w planowaniu --- Najwyższa jakość, technologia i wzornictwo
Więcej ciekawych informacji dla planistów, architektów i sprzedawców produktów sanitarnych. Interesujące projekty z wykorzystaniem unikalnych produktów marki Duravit.
Render time page: 583 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red2-wga202 / DM: false / PDB: 2023-05-17-1530