Katalogi Duravit

Prezentujemy nasz ogromny wybór katalogów, które mogą Państwo przejrzeć lub pobrać bezpośrednio w przeglądarce. Wersję drukowaną wybranych katalogów możemy wysłać pocztą na życzenie.

Poznaj nasze najnowsze produkty. Dzięki nowym kolekcjom Twoja łazienka stanie się oazą dobrego samopoczucia. Zobacz co zaprojektowaliśmy do Twojej wymarzonej łazienki!
Nieustannie dążymy do oryginalności. Nikt nie chce być taki jak wszyscy; każdy chce być inny. Wszędzie szukamy pomysłów, które czynią nas wyjątkowymi.
Od ponad 10 lat Duravit produkuje toalety myjące. U nas otrzymasz wszystko z jednego źródła – od elektroniki po ceramikię i oprogramowanie. Gwarantuje to najwyższą jakość produktu.
Dostarcza informacji o cenach asortymentu Duravit: ceramiki, mebli łazienkowych, baterii, brodzików, wanien i produktów wellness.
Miejsce, które znaczy więcej niż początek dnia i początek nocy. Miejsce, które pomaga nam być tak bardzo indywidualnymi, jak tylko chcemy. Takie, które wnosi coś do naszego życia. Każdego dnia.
Nieustannie dążymy do oryginalności. Nikt nie chce być taki sam jak inni; każdy chce być inny. Wszędzie szukamy pomysłów, które uczynią nas wyjątkowymi. Ale w tym procesie często zapominamy, że te idee są w nas.
Wszystko, co musisz wiedzieć o designerskiej łazience. Tu i teraz. Z Duravitem. Oferujemy najlepsze projekty, najwyższą jakość i technologie zwiększające komfort dla każdego, kto chce ożywić swoją łazienkę.
Zmiana jest wszechobecna, ale ma szczególny charakter w jednym miejscu: w łazience. Bo to tutaj budzimy się i wyciszamy przed snem. Myjemy się, ładujemy baterie, odkrywamy siebie na nowo - każdego dnia.

Duravit opracowuje łazienkę przyszłości. To oznacza nieustanną optymalizację technologii, modyfikacje produktowe oraz unowocześnianie dotychczasowych serii.


Baterie Duravit to oryginalny design. Można je doskonale łączyć ze wszystkimi seriami łazienkowymi.

SensoWash®. Nowy wymiar designu, komfortu i czystości. Nie ma nic bardziej naturalnego, higienicznego i odświeżającego niż mycie wodą.

Kompletna łazienka z jednego źródła --- dla sektora publicznego, półpublicznego i prywatnego --- Elastyczność w planowaniu --- Najwyższa jakość, technologia i wzornictwo
Więcej ciekawych informacji dla planistów, architektów i sprzedawców produktów sanitarnych. Interesujące projekty z wykorzystaniem unikalnych produktów marki Duravit.
Render time page: 484 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red1-wga201 / DM: false / PDB: 2024-01-08-0829