Katalogi Duravit

Prezentujemy nasz ogromny wybór katalogów, które mogą Państwo przejrzeć lub pobrać bezpośrednio w przeglądarce. Wersję drukowaną wybranych katalogów możemy wysłać pocztą na życzenie.
Produkty, które perfekcyjnie pasują do Twojej łazienki.
Baterie Duravit to oryginalny design. Można je doskonale łączyć ze wszystkimi seriami łazienkowymi.
Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące projektów, serii mebli łazienkowych, wanien, akcesoriów i produktów Wellness.
Więcej indywidualności, więcej komfortu, lepsza higiena- trzy trendy, trzy wymogi definiujące nowoczesny lifestyle w łazience.
Więcej ciekawych informacji dla planistów, architektów i sprzedawców produktów sanitarnych. Interesujące projekty z wykorzystaniem unikalnych produktów marki Duravit.

SensoWash®. Nowy wymiar designu, komfortu i czystości. Nie ma nic bardziej naturalnego, higienicznego i odświeżającego niż mycie wodą.

Perfekcyjnie zaprojektowane formy, które nie są natarczywe, nie dominują, tym samym pozostawiają wiele miejsca obu: indywidualności i designowi.
DuraStyle autorstwa Matteo Thun`a to nowatorski program łazienkowy, który wyznacza nowe standardy i oferuje nieograniczoną różnorodność w zakresie projektu.

Niezwykła funkcjonalność serii DuraStyle sprawia, że program ten adaptuje się do otaczającej przestrzeni, dzięki czemu pozwala spełnić wszelkie wymagania klientów w zakresie projektu łazienki.

Broszura „World of Duravit” skupia się na rozwiązaniach do hoteli i stanowi imponujący dowód na to, że produkty łazienkowe firmy Duravit zyskują uznanie na całym świecie.

Dostarcza informacji o cenach asortymentu Duravit: ceramiki, mebli łazienkowych, wanien i produktów wellness.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TML Warnings

No warnings detected
Render time page: 257 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-live1-wga101.dmz.duravit.de / DM: false / PDB: 2018-02-21-1440

    cache-standard:  ::