Katalogi Duravit

Prezentujemy nasz ogromny wybór katalogów, które mogą Państwo przejrzeć lub pobrać bezpośrednio w przeglądarce. Wersję drukowaną wybranych katalogów możemy wysłać pocztą na życzenie.

Ze względu na obecny rozwój Koronawirusa dostawy mogą być opóźnione. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Wszystko, co musisz wiedzieć o designerskiej łazience. Tu i teraz. Z Duravitem. Oferujemy najlepsze projekty, najwyższą jakość i technologie zwiększające komfort dla każdego, kto chce ożywić swoją łazienkę.
Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące projektów, serii mebli łazienkowych, wanien, akcesoriów i produktów Wellness.
Zmiana jest wszechobecna, ale ma szczególny charakter w jednym miejscu: w łazience. Bo to tutaj budzimy się i wyciszamy przed snem. Myjemy się, ładujemy baterie, odkrywamy siebie na nowo - każdego dnia.

Duravit opracowuje łazienkę przyszłości. To oznacza nieustanną optymalizację technologii, modyfikacje produktowe oraz unowocześnianie dotychczasowych serii.


Duravit po raz kolejny prezentuje holistyczny projekt łazienki. Klasyka kontrastuje z najnowocześniejszą technologią, miękkie formy łączą się z geometrycznymi konturami.

SensoWash®. Nowy wymiar designu, komfortu i czystości. Nie ma nic bardziej naturalnego, higienicznego i odświeżającego niż mycie wodą.

Kompletna łazienka z jednego źródła --- dla sektora publicznego, półpublicznego i prywatnego --- Elastyczność w planowaniu --- Najwyższa jakość, technologia i wzornictwo
Baterie Duravit to oryginalny design. Można je doskonale łączyć ze wszystkimi seriami łazienkowymi.
Więcej ciekawych informacji dla planistów, architektów i sprzedawców produktów sanitarnych. Interesujące projekty z wykorzystaniem unikalnych produktów marki Duravit.
Perfekcyjnie zaprojektowane formy, które nie są natarczywe, nie dominują, tym samym pozostawiają wiele miejsca obu: indywidualności i designowi.

Niezwykła funkcjonalność serii DuraStyle sprawia, że program ten adaptuje się do otaczającej przestrzeni, dzięki czemu pozwala spełnić wszelkie wymagania klientów w zakresie projektu łazienki.

Cennik 16

Dostarcza informacji o cenach asortymentu Duravit: ceramiki, mebli łazienkowych, baterii, brodzików, wanien i produktów wellness.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Render time page: 378 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red1-wga101 / DM: false / PDB: 2022-01-21-0335