Katalogi Duravit

Prezentujemy nasz ogromny wybór katalogów, które mogą Państwo przejrzeć lub pobrać bezpośrednio w przeglądarce. Wersję drukowaną wybranych katalogów możemy wysłać pocztą na życzenie.

Ze względu na obecny rozwój Koronawirusa dostawy mogą być opóźnione. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Everything you need to know about good bathroom design. Here and now. With Duravit. We develop the right design, top quality and comfort enhancing technologies for anyone who wants to breathe life into their bathroom.
Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące projektów, serii mebli łazienkowych, wanien, akcesoriów i produktów Wellness.
Zmiana jest wszechobecna, ale ma szczególny charakter w jednym miejscu: w łazience. Bo to tutaj budzimy się i wyciszamy przed snem. Myjemy się, ładujemy baterie, odkrywamy siebie na nowo - każdego dnia.

Duravit opracowuje łazienkę przyszłości. To oznacza nieustanną optymalizację technologii, modyfikacje produktowe oraz unowocześnianie dotychczasowych serii.


Duravit po raz kolejny prezentuje holistyczny projekt łazienki. Klasyka kontrastuje z najnowocześniejszą technologią, miękkie formy łączą się z geometrycznymi konturami.

SensoWash®. Nowy wymiar designu, komfortu i czystości. Nie ma nic bardziej naturalnego, higienicznego i odświeżającego niż mycie wodą.

Kompletna łazienka z jednego źródła --- dla sektora publicznego, półpublicznego i prywatnego --- Elastyczność w planowaniu --- Najwyższa jakość, technologia i wzornictwo
Baterie Duravit to oryginalny design. Można je doskonale łączyć ze wszystkimi seriami łazienkowymi.
Więcej ciekawych informacji dla planistów, architektów i sprzedawców produktów sanitarnych. Interesujące projekty z wykorzystaniem unikalnych produktów marki Duravit.
Perfekcyjnie zaprojektowane formy, które nie są natarczywe, nie dominują, tym samym pozostawiają wiele miejsca obu: indywidualności i designowi.

Niezwykła funkcjonalność serii DuraStyle sprawia, że program ten adaptuje się do otaczającej przestrzeni, dzięki czemu pozwala spełnić wszelkie wymagania klientów w zakresie projektu łazienki.

Cennik 16

Dostarcza informacji o cenach asortymentu Duravit: ceramiki, mebli łazienkowych, baterii, brodzików, wanien i produktów wellness.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Render time page: 465 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red1-wga201 / DM: false / PDB: 2021-10-20-0921